Wydarzenia

Data obowiązywania: 13-15.12.2019

Gwiazda na Gwiazdkę!

Stwórz wyjątkową atmosferę Świąt w swoim domu i odbierz gwiazdę betlejemską za zakupy zrobione w naszym Centrum! W dniach 13, 14 oraz 15 grudnia zrób zakupy i zgłoś się do Punktu Obsługi Promocji, gdzie będą czekały te wyjątkowe rośliny.

Gwiazda betlejemska, znana również pod nazwą wilczomlecz nadobny lub poinsecja nadobna to jedna z najpopularniejszych roślin i już od lat jest nieodłącznym symbolem Bożego Narodzenia, głównie dlatego, że właśnie pod koniec grudnia jest najpiękniejsza, kiedy jej wewnętrzne liście barwią się na czerwono. Gwiazda betlejemska będzie idealną ozdobą na wigilijnym stole czy uzupełnieniem świątecznych dekoracji w naszych domach.

Aby otrzymać gwiazdę betlejemską, należy w dniach 13-15 grudnia dokonać zakupów w Centrum Handlowym KOMETA za kwotę 100 zł. Można łączyć maksymalnie dwa paragony z jednego dnia (akceptowalne są paragony z hipermarketu Auchan pod warunkiem przedstawienia przynajmniej jednego paragonu ze sklepów galerii handlowej). Pula gwiazd betlejemskich jest ograniczona w każdym dniu.

Regulamin dostępny w Punkcie Obsługi Promocji.