Wydarzenia

Data obowiązywania: 01-29.09.2019

Zakupy na kółkach!

Odbierz wózek na zakupy w naszym Centrum!

W dniach 1 – 29 września zrób zakupy w naszym Centrum i zbieraj paragony. 28 i 29 września przyjdź do Punktu Obsługi Promocji, w którym będą czekały wózki na zakupy!

Wygodny i pojemny wózek na zakupy jest doskonałym rozwiązaniem, kiedy musimy zrobić spore zakupy. Nawet wypełniony będzie stabilny, a przede wszystkim praktyczny. Dzięki czemu zakupy w naszym Centrum będą jeszcze przyjemniejsze. Torby na kółkach, jakie dla Was przygotowaliśmy, są wykonane z wytrzymałego materiału i mają piękny kraciasty deseń.

Aby otrzymać wózek na zakupy, należy w dniach 1-29 września dokonać zakupów w Centrum Handlowym KOMETA, za kwotę 300 zł, można łączyć maksymalnie 10 paragonów (akceptowalne są paragony z hipermarketu Auchan pod warunkiem przedstawienia przynajmniej jednego paragonu ze sklepów galerii handlowej; jeden lub więcej paragonów z galerii powinien być łącznie na kwotę minimum 50 zł).

Pula wózków jest ograniczona i w przypadku jej wyczerpania w danych przedziałach czasowych, na Klientów będzie czekał miły upominek w postaci bawełnianej, ekologicznej torby.

Regulamin dostępny w punkcie obsługi akcji.

Zapraszamy!