Wydarzenia„Teraz Serce!” w CH Kometa

W niedzielę, 25 września 2016 roku w godzinach 10:00-18:00 w CH Kometa w Toruniu odbędzie się Akcja Medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!”. Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.
Podczas ośmiogodzinnej Akcji Medycznej każdy chętny będzie mógł skorzystać z fachowej pomocy w zakresie: badania EKG z opisem oraz interpretacją lekarza specjalisty, badania poziomu cholesterolu i glukozy, porady dietetyka, pomiaru ciśnienia, obliczenia wskaźnika BMI, określenia czynników ryzyka zawału mięśnia sercowego.

Udział w Akcji jest całkowicie bezpłatny i dostępny dla wszystkich, którzy zgłoszą się w dniu Akcji. Głównym celem Akcji jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do lekarzy specjalistów oraz profilaktyka kardiologiczna. Akcje są przeprowadzane w najczęściej odwiedzanych punktach miasta, czyli hipermarketach i centrach handlowych. Wybór miejsc, w których odbywają się bezpłatne badania, podyktowany jest przede wszystkim powszechną dostępnością dla odwiedzających oraz możliwością szerszego dotarcia do zainteresowanych.
Na bezpłatne badania serca zapraszamy w godzinach od 10.00 do 18.00 w niedzielę, 25 września 2016 roku do CH Kometa mieszczącego się w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 162.

Realizacja przedsięwzięcia możliwa jest dzięki środkom finansowym oraz wszelkiemu innemu wsparciu pochodzącemu od Organizatora (Telemedycyna Polska S.A. – lider teleopieki kardiologicznej www.telemedycynapolska.pl), Partnera (CH Kometa – zaangażowane społecznie centrum handlowe www.chkometa.pl), Sponsorów ((Ustronianka – ogólnopolski producent wód mineralnych oraz napojów www.ustronianka.com.pl , Mondial Assistance – Odkrywaj świat bez ryzyka www.mondial-assistance.pl, Przychodnia Kardiologiczna Dzieci i Dorosłych Kardiofon www.kardiofon.pl), zaś nagłośnienie Akcji jest możliwe dzięki Patronom Medialnym (TVP Bydgoszcz www.bydgoszcz.tvp.pl, Miesięcznik Żyj zdrowo i aktywnie www.eurosys.pl, Magazyn Vita www.vita.pl) oraz wszystkim życzliwym Mediom. Zachęcamy do odwiedzania strony www.terazserce.pl, gdzie po zakończeniu akcji dostępna będzie relacja z wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Akcji!