Wydarzenia

Data obowiązywania: 17-26.05.2019

Zrób zakupy i zbieraj zioła!

Happy Hours akcji „Zbierz kolekcję ziół”. Rób zakupy i zbieraj zioła!

Wyjątkowa okazja! Codziennie, ale tylko w godzinach 14.00-20.00 możesz odebrać doniczkę z ziołami za paragon na kwotę 50 zł z dowolnego sklepu Centrum Handlowym KOMETA. W pozostałych godzinach akcji obowiązująca kwota na paragonie to 100 zł. Nie przegap okazji! Zapraszamy!

Zbierz kolekcję ziół robiąc zakupy w naszym Centrum! W dniach 17 – 26 maja czeka na naszych Klientów ponad 3 tysiące doniczek z ziołami!

Wiosna to najlepszy czas na zmiany, także te, które dotyczą wprowadzenia urozmaiceń w naszym codziennym menu. Świeże, pachnące zioła, dodane do ulubionych potraw pomogą wyczarować nowe, niezapomnianie aromaty i smaki. Zestaw sadzonek z ziołami w doniczkach będzie z pewnością miłym, wiosennym akcentem wystroju naszej kuchni. Majeranek, lubczyk, kolendra… Aby je otrzymać, należy w dniach 17-26 maja dokonać zakupów w Centrum Handlowym KOMETA, za kwotę 100 zł, można łączyć maksymalnie dwa paragony (akceptowalny jest paragon z hipermarketu Auchan pod warunkiem przedstawienia jednego paragonu ze sklepów galerii handlowej na kwotę co najmniej 20 zł). Pula ziół jest ograniczona w każdym dniu. W czasie trwania całej promocji uczestnik może odebrać maksymalnie dziewięć doniczek z ziołami, czyli jedną doniczkę w ciągu jednego dnia.

Regulamin dostępny w punkcie obsługi akcji oraz siedzibie organizatora (Alia PR&Marketing s.c. ul. Polna 107, 87-100 Toruń)

Zapraszamy!