Wydarzenia

Data obowiązywania: 14-23.12.2018

Ciacho za zakupy!

Świąteczne wypieki jako przyjemny dodatek do zakupów? W naszym Centrum to możliwe. W dniach 21-23 grudnia, do rąk naszych Klientów trafi blisko 850 słodkich upominków. Tradycyjne makowce i ciasta bakaliowe czekają!

Wigilijne przygotowania w każdym domu zaczynają się od zakupów. Robiąc je w naszym Centrum możesz liczyć nie tylko na bogatą ofertę hipermarketu Auchan i ponad 20 sklepów, ale i słodką premię w postaci świątecznego ciasta. Aby je otrzymać, należy w dniach 14-20 grudnia dokonać zakupów na kwotę 100 zł, a paragony (maksymalnie 3, w tym co najmniej jeden musi pochodzić ze sklepów galerii handlowej) wymienić na kupon na stoisku promocyjnym. Podwójna premia czeka na wszystkich tych, którzy całość kwoty zdecydują się wydać np. na świąteczne prezenty w sklepach mieszczących się w galerii. Pula kuponów na ciasto ograniczona w każdej godzinie. Aby wypieki zachowały świeżość do czasu wigilijnej wieczerzy, realizację bonów zaplanowano na okres od 21 do 23 grudnia.

Promocja „Ciacho za zakupy” jest organizowana w dniach 14-23 grudnia 2018. Pełen regulamin dostępny w siedzibie Organizatora (Actigra Group, ul. Królewska 1/9, Kraków) oraz w punkcie obsługi akcji.

Słodkie wypieki zapewnia Cukiernia Sowa.

Zapraszamy!

Regulamin akcji.